Serwis ekspresów do kawy

Realizujemy naprawy pogwarancyjne ekspresów do kawy wszystkich wiodących producentów sprzętu. Oferujemy pełne wsparcie serwisowe zarówno dla Klientów indywidualnych jak i firm, które chciałaby skorzystać z usług naprawczych i serwisowych ekspresów biurowych.


Szybka i skuteczna naprawa ekspresu do kawy

U nas rozwiążesz problem z niedziałającym ekspresem do kawy. Naszym Klientom gwarantujemy kompleksową opiekę serwisową, począwszy od szybkiej diagnozy przyczyny awarii ekspresu, przez sprawną i skuteczną naprawę, po fachowe doradztwo, jak na co dzień samodzielnie zadbać o ekspres do kawy tak, aby jak najdłużej cieszyć się jego sprawnym działaniem i doskonałym smakiem kawy.

Rodzaje ekspresów, które naprawiamy

W AMT Serwis zrealizujesz profesjonalny serwis naprawczy automatycznych ekspresów do kawy, ekspresów kolbowych ręcznych, ekspresów przelewowych oraz ekspresów kapsułkowych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam podjąć się skutecznej naprawy praktycznie każdego rodzaju i modelu ekspresu wszystkich wiodących producentów sprzętu takich jak: Nivona, DeLonghi, Krups, Jura i wielu innych. Wielokrotnie z sukcesami realizowaliśmy naprawy urządzeń, które wracały z odmową naprawy z innych punktów serwisowych. Naszą ofertę kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, wykorzystujących ekspres do użytku domowego, jak również do firm i instytucji, posiadających ekspres na wyposażeniu biura. Oferujemy szybkie i skuteczne naprawy w przypadku nagłej awarii ekspresu do kawy. Zachęcamy również do skorzystania z usługi okresowych przeglądów i konserwacji ekspresów wraz z atrakcyjną ofertą na akcesoria niezbędne do ich czyszczenia i pielęgnacji.

Serwis pogwarancyjny ekspresów do kawy

Twój ekspres do kawy przestał działać, a gwarancja producenta już wygasła? Nie oznacza to wcale konieczności zakupu nowego urządzenia. Zgłoś się do AMT Serwis i sprawdź co możemy dla Ciebie zrobić. Nasze doświadczenie i wiedza zdobyta na przestrzeni wielu lat pozwala nam twierdzić, że z pewnością poradzimy sobie z usunięciem awarii w Twoim ekspresie do kawy. Zapewnij sobie profesjonalną naprawę, którą przeprowadzą technicy posiadający uprawnienia do wykonywania napraw urządzeń elektrycznych i pracujących pod ciśnieniem, którzy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje oraz uzupełniają wiedzę na temat technik serwisowania i napraw urządzeń takich jak automatyczne ekspresy do kawy.

Przegląd i serwis automatycznego ekspresu do kawy

W AMT Serwis realizujemy zarówno naprawy urządzeń, jak również zapewniamy przeglądy techniczne ekspresów do kawy, które obejmują profesjonalne czyszczenie i odkamienianiem ekspresu oraz wymianę zużytych elementów takich jak filtry czy uszczelki. Okresowy przegląd i czyszczenie ekspresu w warunkach warsztatowych rekomendujemy wszystkim miłośnikom kawy, którzy chcą cieszyć się niezawodną pracą swojego ekspresu. Do skorzystania z usługi serwisowej zachęcamy zarówno Klientów indywidualnych, jak i firmy posiadające ekspresy biurowe, które poddawane są intensywnej eksploatacji. Regularny serwis to najlepszy sposób na to, aby ekspres do kawy był utrzymany w dobrym stanie techniczny, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się jego niezawodną pracą i wieloma filiżankami pysznej kawy.

Koszt naprawy automatycznego ekspresu do kawy

Zepsuty ekspres to zmora każdego wielbiciela kawy. W przypadku, gdy awaria sprzętu nastąpi po okresie gwarancji, wielu Użytkowników staje przed dylematem czy zakupić nowe urządzenie, podjąć próbę samodzielnej naprawy czy zdecydować się na profesjonalny serwis pogwarancyjny ekspresu do kawy. Z naszych obserwacji wynika, że obecnie coraz więcej osób decyduje się na oddanie sprzętu do naprawy. Takie działanie ma swoje uzasadnienie nie tylko ekologiczne, ale i ekonomiczne. Zakup nowego ekspresu do kawy (czy innego urządzenia elektronicznego), które można naprawić wpływa niekorzystnie na stan naszej planety i generuje niepotrzebne elektrośmieci. Jeśli natomiast bycie eko nie jest wystarczający argument, pod uwagę należy wziąć względy ekonomiczne. Nie ma co ukrywać, że koszt zakupu nowego automatycznego ekspresu do kawy to nie lada wydatek. Z doświadczenia wiemy, że w większości przypadków koszt naprawy pogwarancyjnej stanowi jedynie ułamek ceny nowego urządzenia. Dobrze zdiagnozowana przyczyna usterki i profesjonalna naprawa ekspresu do kawy może zapewnić dalszą wieloletnią i bezawaryjną pracę urządzenia i nie musi się to wiązać z dużym wydatkiem. Jeśli masz wątpliwości czy naprawa Twojego ekspresu do kawy będzie opłacalna, zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny kosztów naprawy ekspresu. Jesteśmy przekonani, że zaproponowany koszt usunięcia usterki w ekspresie do kawy będzie dla Ciebie miłym zaskoczeniem.

Czas potrzebny na naprawę ekspresu do kawy

Zdajemy sobie sprawę, że dla naszych Klientów kawa to często ich ulubiony napój, bez którego ciężko obyć się w ciągu dnia. Dlatego zawsze dokładamy wszelkich starań, aby każda naprawa ekspresu do kawy była zrealizowana w jak najkrótszym terminie. Ważnym elementem procesu naprawczego, który ma wpływ na czas realizacji serwisu, jest właściwa diagnoza przyczyny usterki ekspresu do kawy. Nasi Technicy odpowiedzialni za serwis urządzeń do parzenia kawy, posiadają nie tylko odpowiednią wiedzę, ale również ogromne doświadczenie, co pozwala na szybkie i precyzyjne ustalenie rodzaju usterki i znalezienie rozwiązania, dzięki czemu możliwa jest skuteczna i szybka naprawa ekspresu do kawy.

Polecany serwis ekspresów do kawy

Naszym priorytetem jest pomoc każdemu Klientowi. Niezależnie od tego czy zgłosisz się do nas z niedziałającym ekspresem do kawy, z zapytaniem o wsparcie techniczne, czy pomoc w wyborze nowego ekspresu do kawy, zawsze możesz liczyć na pomoc ze strony naszego Zespołu. Jesteśmy otwarci na sugestie naszych Klientów, a oferta i rozwiązania proponowane przez AMT Serwis budowane są z myślą o potrzebach Odbiorców naszych usług. W ten sposób powstały takie usługi jak darmowa wycena kosztów naprawy ekspresu do kawy, możliwość zgłoszeń naprawy online czy sklep online. Naszym celem jest świadczenie usług, które spełnią Wasze oczekiwania, a każda pozytywna opinia ze strony naszych Klientów motywuje nas do dalszych działań i doskonalenia naszej oferty serwisowej i produktowej.

Serwis ekspresów do kawy Wrocław i nie tylko

Jeśli celem Twoich poszukiwań jest serwis ekspresów do kawy we Wrocławiu, zachęcamy do skorzystania z usług AMT Serwis. Nasza oferta dostępna jest zarówno dla mieszkańców Dolnego Śląska, jak i Klientów z całego kraju dzięki usłudze „napraw bez wychodzenia z domu”. Aby zgłosić ekspres do naprawy wystarczy wypełnić krótki formularz zamieszczony na naszej stronie internetowej.

Ile kosztuje naprawa ekspresu do kawy

Aby podać dokładną wartość usługi musimy zapoznać się z usterką jaka wystąpiła w danym urządzeniu. W przypadku sprzętu dostarczanego do serwisu osobiście przez Klienta, w miarę możliwości staramy się dokonać wstępnej wyceny kosztów naprawy od ręki, na miejscu. Całkowity koszt naprawy będziemy mogli podać po dokładnej diagnozie urządzenia, która zostanie przeprowadzona w warunkach warsztatowych. Wycena kosztów naprawy w AMT Serwis jest bezpłatna, niezależnie od tego czy Klient zdecyduje się na naprawę urządzenia w naszym serwisie, czy zrezygnuje z proponowanej przez nas usługi. Dlatego wszystkich przyszłych i obecnych Klientów naszego serwisu zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny kosztów naprawy.

Gdzie naprawić ekspres do kawy

Naprawa ekspresu do kawy wbrew pozorom nie jest sprawą prostą, szczególnie w przypadku automatycznych ekspresów ciśnieniowych. Samodzielne lub nieumiejętne próby usunięcia awarii ekspresu mogą doprowadzić do kolejnych szkód i wzrostu kosztów skutecznej naprawy. Jeżeli masz problem z ekspresem, jego naprawę powierz profesjonalnemu serwisowi, którego pracownicy mają odpowiednią wiedzę i doświadczenie w realizacji tego typu napraw. W AMT Serwis uzyskasz szybką i fachową pomoc, możliwość bezpłatnej wyceny kosztów naprawy oraz gwarancję na wykonany przez nas serwis naprawczy.

Jak przygotować ekspres do naprawy

Niezależnie od tego czy ekspres do kawy chcesz przekazać osobiście czy wysłać go kurierem ważne, aby przed transportem pamiętać o kilku czynnościach. Przede wszystkim opróżnij wszystkie zbiorniki (szczególną uwagę zwróć na zbiornik na wodę oraz pojemnik na skropliny); w miarę możliwości opróżnij pojemnik z kawą. Pamiętaj o przekazaniu wszystkich akcesoriów do ekspresu (np. dyszy do spieniania mleka), tak abyśmy mogli dokonać pełnej diagnozy urządzenia. Jeżeli planujesz dostarczyć sprzęt za pośrednictwem kuriera lub Paczkomatu skontaktuj się z nami, a my udzielimy Ci dokładnych wskazówek, jak przygotować ekspres do wysyłki.

Czy naprawa ekspresu jest objęta gwarancją

Wszystkie naprawy serwisowe realizowane w AMT Serwis objęte są 3 miesięczną gwarancją.

Ile czasu trwa naprawa ekspresu

Możliwie jak najkrócej, jednak w dużej mierze czas potrzebny na naprawę zależny jest od rodzaju usterki, która wystąpiła w urządzeniu. Zawsze przed przystąpieniem do realizacji naprawy informujemy naszych Klientów zarówno o całkowitym koszcie naprawy, jak i o realnym terminie zakończenia serwisu. Średni czas realizacji naprawy w naszym serwisie wynosi 3-4 dni roboczych.

Czy na czas naprawy ekspresu dostanę ekspres zastępczy

Jesteśmy wielbicielami kawy i nie wyobrażamy sobie życia bez niej. Jeśli Ty też należysz do grona osób, które nie wyobrażają sobie poranka bez filiżanki aromatycznej kawy, a Twój ekspres uległ awarii, istnieje możliwość wypożyczenia ekspresu zastępczego na czas trwania naprawy w AMT Serwis. Koszt takiej usługi to 150 zł, niezależnie od czasu trwania serwisu naprawczego.

Czy mogę wysłać ekspres do naprawy kurierem

Jak najbardziej. Nasze usługi serwisowe są dostępna dla Klientów z całej Polski. Jeżeli chcesz skorzystać z naprawy ekspresu w AMT Serwis wyślij formularz zgłoszenia naprawy lub skontaktuj się z nami telefonicznie, a my zajmiemy się resztą.

Czy realizujecie naprawy gwarancyjne ekspresów do kawy

AMT Serwis realizuje naprawy pogwarancyjne ekspresów do kawy wszystkich wiodących producentów sprzętu. Nie świadczymy usług w zakresie napraw gwarancyjnych.

Polecane artykuły:

 • Rozwiąż problem z ekspresem. Komunikaty i kody błędów w ekspresach Nivona.

  Nagła usterka lub błąd na wyświetlaczu ekspresu Nivona, jest czymś co może nam popsuć humor i odebrać całą przyjemność z przygotowania kawy. Co zrobić w takiej sytuacji i czy każda awaria ekspresu wymaga interwencji serwisu? Jakie problemy z ekspresem Nivona można usunąć w warunkach domowych?

 • Komunikaty i kody błędów w ekspresach Jura. Sprawdź i rozwiąż problem z ekspresem.

  Sprawdź co oznaczają poszczególne kody błędów i komunikaty w ekspresie Jura i dowiedz się, jak sobie z nimi poradzić. Z którymi problemami uporasz się samodzielnie, a które będą wymagać profesjonalnej naprawy serwisowej.

 • Dlaczego ekspres do kawy nie spienia mleka?

  Jesteś miłośnikiem kaw mlecznych, a Twój automatyczny ekspres nie spienia mleka? Sprawdź jakie mogą być przyczyny i jak rozwiązać problem ze spienianiem mleka w automatycznym ekspresie do kawy.

 • Napraw uszkodzony zaparzacz w ekspresie

  Blok zaparzający, to jeden z kluczowych elementów każdego ekspresu ciśnieniowego. Dlatego aby cieszyć się smaczną i aromatyczną kawą, warto zadbać o kondycję i stan techniczny zaparzacza.

Naprawa i serwis ekspresów do kawy

Serwis i naprawa ekspresów Jura

Zastanawiasz się, gdzie naprawić ekspres do kawy Jura? Jesteś w dobry miejscu. Skorzystaj z naszych usług serwisowych i przekonaj się jak szybka i skuteczna może być naprawa pogwarancyjna ekspresu do kawy.

Serwis i naprawa ekspresów Siemens

Skorzystaj z naszej oferty na pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy Siemens. Postaw na doświadczony serwis, który szybko i skutecznie usunie usterkę w Twoim ekspresie.

Serwis i naprawa ekspresów Krups

Oferujemy szybkie i skuteczne naprawy pogwarancyjne ekspresów Krups. U nas otrzymasz fachową pomoc i wsparcie techniczne, którego szukasz. Zapewniamy krótkie terminy realizacji zleceń, konkurencyjne ceny oraz gwarancję na zrealizowane naprawy pogwarancyjne.

Serwis i naprawa ekspresów DeLonghi

Szybka i skuteczna naprawa pogwarancyjna ekspresu DeLonghi, jest tym czego szukasz? W AMT Serwis otrzymasz profesjonalną pomoc w przypadku awarii ekspresu oraz bogaty pakiet usług serwisowych, który pomoże zadbać o bezawaryjną pracę Twojego urządzenia do parzenia kawy.

Serwis i naprawa ekspresów Melitta

Szukasz serwisu, który pomoże Ci rozwiązać problem z ekspresem do kawy Melitta? Dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz fachową pomoc i pełne wsparcie serwisowe.

Serwis i naprawa ekspresów Nivona

Serwis NIVONA. Profesjonalna i szybka naprawa ekspresu Nivona. Bezpłatna wycena kosztów naprawy. Fachowe usługi czyszczenia i konserwacji ekspresów

Bezpłatna wycena
naprawy ekspresu

Nie masz pewności, że naprawa Twojego ekspresu do kawy będzie opłacalna? Chcesz poznać koszt naprawy ekspresu, zanim zdecydujesz się na serwis?

Zamów bezpłatną diagnozę ekspresu do kawy.

Bezpłatna wycena naprawy ekspresu

Kawa do biura
z dostawą

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, która będzie zawierać:

atrakcyjną ofertę cenową na zakup kawy i herbaty, bezpłatny dowóz na terenie Wrocławia i okolic, preferencyjne warunki serwisowania Twoich ekspresów do kawy.

Bezpłatna wycena naprawy ekspresu

Nasze pozostałe usługi serwisowe

Serwis ekspresów do kawy

Realizujemy naprawy pogwarancyjne ekspresów do kawy wszystkich wiodących producentów sprzętu. Oferujemy pełne wsparcie serwisowe zarówno dla Klientów indywidualnych jak i firm, które chciałaby skorzystać z usług naprawczych i serwisowych ekspresów biurowych.

Naprawa małego sprzętu AGD

Oferujemy kompleksowe usługi serwisowe przywracające pełną funkcjonalnością drobnego sprzętu AGD, które uległo awarii. Realizujemy szybkie i skuteczne naprawy pogwarancyjne urządzeń małego AGD, z których na co dzień korzystamy w naszych domach.

Serwis ekspresów gastronomicznych

Oferujemy pełne wsparcie serwisowe dla branży gastronomicznej i eventowej w zakresie takich usług jak konserwacja, naprawa i serwis ekspresów grupowych, czyli profesjonalnych urządzeń do parzenia kawy. Nasze usługi profesjonalne kierujemy do branży HoReCa. Wśród naszych Klientów są firmy takie jak hotele, restauracje, kawiarnie czy biura.

Teraz naprawisz także:

Naprawa Lildomixa (Monsieur Cuisine)

Szukasz serwisu, który realizuje naprawy pogwarancyjne Monsieur Cuisine, czyli tak zwanego Lildlomixa? Jesteś w dobrym miejscu. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Naprawa płyt indukcyjnych

Profesjonalna serwis i napraw płyt indukcyjnych, to jedna z usług, które znajdziesz w AMT Serwis. Oferujemy serwis pogwarancyjny płyt takich marek jak Bosch, Samsung, Amica, Electrolux, Whirlpool i wielu innych.

Naprawa robotów kuchennych

Nie wiesz, jak naprawić robota kuchennego, a nie chcesz rozstać się ze swoim sprzętem, który do tej pory działał bez problemu? Zrobimy to za Ciebie.

Rozwiązania IT i Strony Internetowe iqx.pl