Zgłoś naprawę online - AMT Serwis

Z nami szybko i skutecznie naprawisz swój sprzęt. Zamów usługę serwisową w szybki i wygodny sposób. Wypełnij formularz zgłoszenia naprawy online, a my zajmiemy się resztą

Jak zgłosić naprawę online?

Szanujemy Twój czas, dlatego jeśli chcesz cały proces naprawy może odbyć się bez konieczności wizyty w serwisie. Usługę serwisową możesz zamówić w wygodny i szybki sposób za pomocą formularz online, a urządzenie do naprawy dostarczyć w wybrany, najwygodniejszy dla Ciebie sposób.

  • 01 Wypełnij formularz

    Potrzebujemy tylko kilka informacji, które są niezbędne do przeprowadzenia diagnozy usterki (podaj rodzaj i model urządzenia, który chcesz naprawić wraz z krótkim opisem występującego problemu) oraz dane, które umożliwią nam kontakt z Tobą.

  • 02 Wyślij zgłoszenie

    Gotowy formularz prześlij do AMT Serwis. Zwrotnie otrzymasz numer zgłoszenia. Jeśli będziemy mieli dodatkowe pytania, pozwolimy sobie na kontakt z Tobą.

  • 03 Dostarcz urządzenie do naprawy

    Przekaż urządzenie do serwisu w wybrany przez siebie sposób. Wysyłkę możesz zrealizować za pomocą Paczkomatów InPost, kurierem UPS lub dostarczyć osobiście do naszego serwisu we Wrocławiu.

Zgłoszenie naprawy

Formularz naprawy

Preferowana forma dostarczenie urządzenia

Rozwiązania IT i Strony Internetowe iqx.pl