Szybki serwis:

Zgłoś naprawę ekspresuKontakt

Serwis i naprawa ekspresów do kawy Krups

Oferujemy szybkie i skuteczne naprawy pogwarancyjne ekspresów Krups. U nas otrzymasz fachową pomoc i wsparcie techniczne, którego szukasz. Zapewniamy krótkie terminy realizacji zleceń, konkurencyjne ceny oraz gwarancję na zrealizowane naprawy pogwarancyjne.


Ekspresy Krups – usterki i awarie

Automatyczne ekspresu do kawy Krups, to solidne i proste w użyciu urządzenia, które cieszą się dużą popularnością wśród klientów indywidualnych jak również firm, które coraz chętniej wybierają je, aby służyły jako ekspres biurowy. Jednak, tak samo jak w przypadku każdego innego sprzętu i tutaj przytrafiają się różnego rodzaju awarie.

Najczęstsze usterki ekspresów Krups nie różnią się specjalnie od innych awarii spotykanych w tego typu urządzeniach. Problemy z ekspresem Krups jakie mogą wystąpić to: cieknący tłoczek, brak grzania, brak ciśnienia, zacinanie się ekspresu, problem z regulacją młynka, parzenie za słabej kawy, migająca dioda „power”, problem w wyświetlaniu komunikatów. Wszystko to brzmi dość nieprzyjemnie i mogłoby się wydawać, że czas rozstać się z ekspresem. Jednak nic bardziej mylnego.

Awarie, które występują w ekspresach automatyczny Krups, w przytłaczającej większości przypadków da się skutecznie usunąć, a koszt naprawy ekspresu stanowić będzie jedynie ułamek wartości nowego urządzenia. Ważne jest jednak, aby naprawą zajęła się osoba posiadająca odpowiednią wiedzę i kwalifikacje, które pozwolą na skuteczny serwis ekspresu, gdyż te są urządzeniami prostymi w obsłudze, ale skomplikowanymi, jeśli chodzi o budowę i serwis.

Naprawa ekspresów Krups

Jeżeli przytrafiła Ci się nagła awaria ekspresu Krups zachęcamy do skorzystania z usług naprawczych w AMT Serwis. Nasi technicy to zespół pracowników posiadających ogromną wiedzę popartą doświadczeniem oraz licznymi szkoleniami w zakresie realizacji napraw ekspresów do kawy. Oddając sprzęt do naszego punktu serwisowego masz pewność, że trafi on w ręce fachowców, którzy szybko i sprawnie poradzą sobie z naprawą urządzenia. Zlecenie naprawy ekspresu możesz zgłosić wypełniając formularz online, telefonicznie lub osobiście w naszym punkcie serwisowym.

Serwis Krups

Mówi się, że lepiej zapobiegać, niż leczyć. W przypadku ekspresów do kawy można powiedzieć, że lepiej serwisować, niż naprawiać. Jeżeli jesteś miłośnikiem kawy i na co dzień korzystasz z automatycznego ekspresu Krups czy to w domu, czy w firmie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty serwisowej, w ramach której realizujemy przegląd techniczny i konserwację ekspresu ciśnieniowego. Okresowe przeglądy i serwis urządzenia do parzenia kawy to sposób na to, aby przedłużyć żywotność ekspresu do kawy i cieszyć się jego niezawodną pracą przez lata. Ekspresy, które szczególnie narażone są na awarie to ekspresy biurowe pracujące pod większym obciążeniem, niż urządzenia domowe; automatyczne ekspresy domowe, w których nie wykonywano regularnego odkamieniania i czyszczenia; ekspresy po okresie gwarancyjnym; urządzenia, które miały przestój w pracy (nie były używane od dłuższego czasu).

Zakres prac serwisowych dobierany jest indywidualnie w zależności od stanu technicznego ekspresu do kawy. Czynności, które najczęściej rekomendujemy i wykonujemy dla naszych Klientów to: czyszczenie i odtłuszczanie obiegu mleka; kalibracja młynka, serwis bloku zaparzającego; wymiana filtrów czy profesjonalne odkamienianie ekspresu.

Serwis Krups Wrocław

Jeżeli w obszarze Twoich poszukiwań jest profesjonalny i szybki serwis ekspresów do kawy Krups zachęcamy do kontaktu z AMT Serwis, gdzie otrzymasz fachową pomoc i pełne wsparcie techniczne. Zgłoszenia naprawy możesz dokonać wypełniając formularz zgłoszenia zamieszczony na naszej stronie; telefonicznie lub odwiedzając nasz punkt naprawczy, który mieści się we Wrocławiu.

Wszystkie oferowane przez nas usługi serwisowe i naprawcze dostępne są dla Klientów indywidualnych i firm posiadających ekspresy biurowe na terenie całego kraju w ramach usługi „Napraw bez wychodzenia z domu”.

Ekspresy ciśnieniowe Krups

Na naszym rodzimym rynku firma Krups oferuje trzy rodzaje ekspresów ciśnieniowych, za pomocą których przygotujemy aromatyczną kawę.

Pierwsza grupa urządzeń, to stworzone we współpracy z firmą Nestle, wysokociśnieniowe ekspresy na kapsułki. Umożliwiają one szybkie i proste przygotowanie aromatycznego naparu dzięki porcjowanej kawie zawartej w kapsułkach. Są to poręczne i łatwe w obsłudze ekspresy, które dzięki swoim niewielkim rozmiarom sprawiają, że bez problemu znajdziemy na nie miejsce nawet w niedużej kuchni.

Kolejnym rodzajem ekspresów ciśnieniowych proponowanym przez markę jest ekspres kolbowy Krups. Ich właścicielami są głównie miłośnicy czarnych kawy typu espresso. Obsługa ekspresu kolbowego wymaga nieco więcej zaangażowania ze strony użytkownika. Aby przygotować ulubioną kawę, należy umieścić odpowiednią ilość zmielonych już ziaren w specjalnej kolbie (zwanej też portafilerem) oraz dokładnie sprasować. Czynność ta ma na celu uniknięcie zbyt szybkiego przelania się wody między cząsteczkami kawy, dzięki czemu uzyskujemy napar o doskonałym aromacie i smaku.

Ostatnim, a jednocześnie najpopularniejszym rozwiązaniem jest automatyczny ekspres ciśnieniowy Krups. Jest to urządzenie, które cieszy się popularnością zarówno w domach, ale równie często występuje jako ekspres biurowy. Jak w każdym tego typu urządzeniu, przygotowanie kawy w automatycznym ekspresie jest dziecinnie proste. Wystarczy wlać wodę do zbiornika, pojemnik na kawę uzupełnić w ulubione ziarna i wybrać rodzaj kawy, na która mamy ochotę. Duża popularność ekspresów automatycznych Krups związana jest również z ich stosunkowo niską ceną w odniesieniu do podobnych rozwiązań proponowanych przez innych producentów urządzeń.

Naprawa i serwis ekspresów do kawy

Serwis Krups

Realizujemy naprawy pogwarancyjne ekspresów do kawy wszystkich wiodących producentów sprzętu. Oferujemy pełne wsparcie serwisowe zarówno dla Klientów indywidualnych jak i firm, które chciałaby skorzystać z usług naprawczych i serwisowych ekspresów biurowych.

Serwis Nivona

Masz problem z ekspresem Nivona? Postaw na doświadczony i profesjonalny serwis pogwarancyjny. W AMT Serwis zadbamy o to, żeby Twoje oczekiwania dotyczące naprawy, serwisu czy konserwacji ekspresu Nivona zostały zrealizowane w 100%.

Serwis Jura

Zastanawiasz się, gdzie naprawić ekspres do kawy Jura? Jesteś w dobry miejscu. Skorzystaj z naszych usług serwisowych i przekonaj się jak szybka i skuteczna może być naprawa pogwarancyjna ekspresu do kawy.

Serwis DeLonghi

Szybka i skuteczna naprawa pogwarancyjna ekspresu DeLonghi, jest tym czego szukasz? W AMT Serwis otrzymasz profesjonalną pomoc w przypadku awarii ekspresu oraz bogaty pakiet usług serwisowych, który pomoże zadbać o bezawaryjną pracę Twojego urządzenia do parzenia kawy.

Bezpłatna wycena
naprawy ekspresu

Nie masz pewności, że naprawa Twojego ekspresu do kawy będzie opłacalna? Chcesz poznać koszt naprawy ekspresu, zanim zdecydujesz się na serwis?

Zamów bezpłatną diagnozę ekspresu do kawy.

Bezpłatna wycena naprawy ekspresu

Kawa do biura
z dostawą

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, która będzie zawierać:

atrakcyjną ofertę cenową na zakup kawy i herbaty, bezpłatny dowóz na terenie Wrocławia i okolic, preferencyjne warunki serwisowania Twoich ekspresów do kawy.

Bezpłatna wycena naprawy ekspresu

Usługi serwisowe

Naprawa ekspresów do kawy

Realizujemy naprawy, serwis i usługi konserwacji ekspresów do kawy wszystkich wiodących producentów sprzętu. Naszą specjalnością jest naprawa pogwarancyjna automatycznych ekspresów Krups, Nivona, Jura, DeLonghi.

Serwis ekspresów grupowych

Specjalizujemy się w naprawach i konserwacji profesjonalnych ekspresów do kawy wykorzystywanych w branży gastronomicznej. Serwis ekspresów gastronomicznych objęty jest takimi udogodnieniami jak dojazd do Klienta czy udostępnienie ekspresu zastępczego na czas trwania naprawy.

Serwis urządzeń - małe agd

Oferujemy kompleksowe usługi serwisowe, dzięki którym będziesz mógł na nowo cieszyć się pełną funkcjonalnością drobnego AGD, które uległo awarii. Realizujemy szybkie i skuteczne naprawy pogwarancyjne urządzeń bardziej i mniej znanych producentów małego AGD.