Serwis ekspresów gastronomicznych

Oferujemy pełne wsparcie serwisowe dla branży gastronomicznej i eventowej w zakresie takich usług jak konserwacja, naprawa i serwis ekspresów grupowych, czyli profesjonalnych urządzeń do parzenia kawy. Nasze usługi profesjonalne kierujemy do branży HoReCa. Wśród naszych Klientów są firmy takie jak hotele, restauracje, kawiarnie czy biura.


Naprawa ekspresów grupowych

Nasz firma specjalizuje się w naprawie i serwisowaniu profesjonalnych ekspresów do kawy wykorzystywanych w branży gastronomicznej. Realizujemy szybkie i profesjonalne naprawy większości dostępnych na rynku ekspresów grupowych. Dobrze znane i systematycznie serwisowane przez nas marki profesjonalnych ekspresów do kawy to Gaggi, Nuova Simonelli, La Scala, Elektra i wiele innych. Zapewniamy pełne wsparcie serwisowe w przypadku, gdy miejsce ma nagła awaria ekspresu grupowego. Realizujemy również okresowe przeglądy i konserwacje ekspresów gastronomicznych, których celem jest zapobieganie usterkom.

Diagnoza przyczyn usterki ekspresu grupowego

Ekspresy grupowe, to profesjonalne urządzenia, które są przystosowane do efektywnej pracy nawet przy dużym obciążeniu ekspresu. Świetnie sprawdzają się one w lokalach gastronomicznych, gdzie ilość parzonych kaw jest nieporównywalnie większa niż w przypadku domowych czy biurowych urządzeń do parzenia kawy. Jednak nawet najbardziej niezawodne i najlepiej oceniane ekspresy gastronomiczne ulegają awariom. W przypadku firmy, dla której sprawnie działający ekspres do kawy jest urządzeniem przynoszącym dochody szczególnie ważne jest, aby usterka została usunięta szybko i skutecznie. Taką właśnie usługę oferuje AMT Serwis. Nasi Technicy, to fachowcy posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenie, które umożliwiają postawienia trafnej diagnozy przyczyn usterki oraz zaplanowanie i realizację profesjonalnego serwisu naprawczego.

Serwis ekspresów z dojazdem do Klienta

Usługa serwisu profesjonalnych ekspresów do kawy w AMT Serwis to nie tylko skuteczna naprawa, ale i szereg udogodnień, które zostały wprowadzone w odpowiedzi na oczekiwania naszych Klientów. Firmy z Wrocławia i okolic, zgłaszające potrzebę naprawy lub konserwacji ekspresu grupowego, mogą zamówić realizację usługi z dojazdem do Klienta. Nasz Technik pojawi się w lokalu w najszybszym możliwym terminie i dokona wstępnej oceny urządzenia. Jeżeli rodzaj usterki występującej w ekspresie będzie na to pozwalał, cały proces diagnozy i naprawy zostanie zrealizowany na miejscu od ręki. W przypadku, gdy stwierdzimy, że skuteczna naprawa możliwa jest jedynie w warunkach warsztatowych, nasz Pracownik podejmie się zabezpieczenia i transportu ekspresu do punktu naprawczego AMT Serwis.

Ekspres zastępczy na czas naprawy

Ekspres grupowy, to jedno z ważniejszych urządzeń w każdym lokalu gastronomicznym. Ciężko wyobrazić sobie kawiarnie, bar czy restaurację bez sprawnie działającego urządzenia do parzenia kawy. Zdajemy sobie sprawę, że w tym przypadku niedziałający ekspres oznacza ograniczenie usług świadczonych przez naszych Klientów. Dlatego zawsze podejmujemy próbę skutecznej naprawy urządzenia, na miejscu u Klienta. Jeżeli jednak okaże się, że usunięcie usterki wymaga interwencji w warunkach warsztatowy, wówczas oferujemy naszym Klientom użyczenie profesjonalnego ekspresu grupowego na czas trwania naprawy w AMT Serwis.

Polecane artykuły:

  • Na co zwrócić uwagę przy zakupie ekspresu do kawy?

    Rozważasz wymianę swojego ekspresu do kawy na nowszy model? A może nosisz się z zamiarem zakupu pierwszego urządzenia do parzenia kawy. Nie jesteś przekonany, jaki rodzaj ekspresu do kawy sprawdzi się w Twoim domu lub firmie? Poniżej znajdziesz kilka praktycznych wskazówek, podpowiedzi i sugestii czym kierować się przy wyborze ekspresu do kawy, które być może ułatwią Ci podjęcie decyzji.

  • Kwaśna kawa z ekspresu - popraw jej smak

    Kawa z automatycznego ekspresu zaczęła smakować zbyt kwaśno? Istnieją sposoby na poprawienie smaku i cieszenie się doskonałym napojem. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w osiągnięciu idealnego smaku kawy.

  • Głośna praca ekspres – możliwe przyczyny i sposoby na rozwiązanie problemu

    Twój ekspres pracuje głośno? Sprawdź, co może być tego przyczyną i samodzielnie rozwiąż problem z głośną pracą automatycznego ekspresu do kawy.

Naprawa i serwis ekspresów do kawy

Serwis i naprawa ekspresów Jura

Zastanawiasz się, gdzie naprawić ekspres do kawy Jura? Jesteś w dobry miejscu. Skorzystaj z naszych usług serwisowych i przekonaj się jak szybka i skuteczna może być naprawa pogwarancyjna ekspresu do kawy.

Serwis i naprawa ekspresów Siemens

Skorzystaj z naszej oferty na pogwarancyjny serwis ekspresów do kawy Siemens. Postaw na doświadczony serwis, który szybko i skutecznie usunie usterkę w Twoim ekspresie.

Serwis i naprawa ekspresów Krups

Oferujemy szybkie i skuteczne naprawy pogwarancyjne ekspresów Krups. U nas otrzymasz fachową pomoc i wsparcie techniczne, którego szukasz. Zapewniamy krótkie terminy realizacji zleceń, konkurencyjne ceny oraz gwarancję na zrealizowane naprawy pogwarancyjne.

Serwis i naprawa ekspresów DeLonghi

Szybka i skuteczna naprawa pogwarancyjna ekspresu DeLonghi, jest tym czego szukasz? W AMT Serwis otrzymasz profesjonalną pomoc w przypadku awarii ekspresu oraz bogaty pakiet usług serwisowych, który pomoże zadbać o bezawaryjną pracę Twojego urządzenia do parzenia kawy.

Serwis i naprawa ekspresów Melitta

Szukasz serwisu, który pomoże Ci rozwiązać problem z ekspresem do kawy Melitta? Dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz fachową pomoc i pełne wsparcie serwisowe.

Serwis i naprawa ekspresów Nivona

Serwis NIVONA. Profesjonalna i szybka naprawa ekspresu Nivona. Bezpłatna wycena kosztów naprawy. Fachowe usługi czyszczenia i konserwacji ekspresów

Bezpłatna wycena
naprawy ekspresu

Nie masz pewności, że naprawa Twojego ekspresu do kawy będzie opłacalna? Chcesz poznać koszt naprawy ekspresu, zanim zdecydujesz się na serwis?

Zamów bezpłatną diagnozę ekspresu do kawy.

Bezpłatna wycena naprawy ekspresu

Kawa do biura
z dostawą

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, która będzie zawierać:

atrakcyjną ofertę cenową na zakup kawy i herbaty, bezpłatny dowóz na terenie Wrocławia i okolic, preferencyjne warunki serwisowania Twoich ekspresów do kawy.

Bezpłatna wycena naprawy ekspresu

Nasze pozostałe usługi serwisowe

Serwis ekspresów do kawy

Realizujemy naprawy pogwarancyjne ekspresów do kawy wszystkich wiodących producentów sprzętu. Oferujemy pełne wsparcie serwisowe zarówno dla Klientów indywidualnych jak i firm, które chciałaby skorzystać z usług naprawczych i serwisowych ekspresów biurowych.

Naprawa małego sprzętu AGD

Oferujemy kompleksowe usługi serwisowe przywracające pełną funkcjonalnością drobnego sprzętu AGD, które uległo awarii. Realizujemy szybkie i skuteczne naprawy pogwarancyjne urządzeń małego AGD, z których na co dzień korzystamy w naszych domach.

Serwis ekspresów gastronomicznych

Oferujemy pełne wsparcie serwisowe dla branży gastronomicznej i eventowej w zakresie takich usług jak konserwacja, naprawa i serwis ekspresów grupowych, czyli profesjonalnych urządzeń do parzenia kawy. Nasze usługi profesjonalne kierujemy do branży HoReCa. Wśród naszych Klientów są firmy takie jak hotele, restauracje, kawiarnie czy biura.

Teraz naprawisz także:

Naprawa Lildomixa (Monsieur Cuisine)

Szukasz serwisu, który realizuje naprawy pogwarancyjne Monsieur Cuisine, czyli tak zwanego Lildlomixa? Jesteś w dobrym miejscu. Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić.

Naprawa płyt indukcyjnych

Profesjonalna serwis i napraw płyt indukcyjnych, to jedna z usług, które znajdziesz w AMT Serwis. Oferujemy serwis pogwarancyjny płyt takich marek jak Bosch, Samsung, Amica, Electrolux, Whirlpool i wielu innych.

Naprawa robotów kuchennych

Nie wiesz, jak naprawić robota kuchennego, a nie chcesz rozstać się ze swoim sprzętem, który do tej pory działał bez problemu? Zrobimy to za Ciebie.

Rozwiązania IT i Strony Internetowe iqx.pl