Szybki serwis:

Zgłoś naprawę ekspresuKontakt

Serwis profesjonalnych ekspresów gastronomicznych

Oferujemy pełne wsparcie serwisowe dla branży gastronomicznej i eventowej w zakresie takich usług jak konserwacja, naprawa i serwis ekspresów grupowych, czyli profesjonalnych urządzeń do parzenia kawy. Nasze usługi profesjonalne kierujemy do branży HoReCa. Wśród naszych Klientów są firmy takie jak hotele, restauracje, kawiarnie czy biura.


Naprawa ekspresów grupowych

Nasz firma specjalizuje się w naprawie i serwisowaniu profesjonalnych ekspresów do kawy wykorzystywanych w branży gastronomicznej. Realizujemy szybkie i profesjonalne naprawy większości dostępnych na rynku ekspresów grupowych. Dobrze znane i systematycznie serwisowane przez nas marki profesjonalnych ekspresów do kawy to Gaggi, Nuova Simonelli, La Scala, Elektra i wiele innych. Zapewniamy pełne wsparcie serwisowe w przypadku, gdy miejsce ma nagła awaria ekspresu grupowego. Realizujemy również okresowe przeglądy i konserwacje ekspresów gastronomicznych, których celem jest zapobieganie usterkom.

Diagnoza przyczyn usterki ekspresu grupowego

Ekspresy grupowe, to profesjonalne urządzenia, które są przystosowane do efektywnej pracy nawet przy dużym obciążeniu ekspresu. Świetnie sprawdzają się one w lokalach gastronomicznych, gdzie ilość parzonych kaw jest nieporównywalnie większa niż w przypadku domowych czy biurowych urządzeń do parzenia kawy. Jednak nawet najbardziej niezawodne i najlepiej oceniane ekspresy gastronomiczne ulegają awariom. W przypadku firmy, dla której sprawnie działający ekspres do kawy jest urządzeniem przynoszącym dochody szczególnie ważne jest, aby usterka została usunięta szybko i skutecznie. Taką właśnie usługę oferuje AMT Serwis. Nasi Technicy, to fachowcy posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenie, które umożliwiają postawienia trafnej diagnozy przyczyn usterki oraz zaplanowanie i realizację profesjonalnego serwisu naprawczego.

Serwis ekspresów z dojazdem do Klienta

Usługa serwisu profesjonalnych ekspresów do kawy w AMT Serwis to nie tylko skuteczna naprawa, ale i szereg udogodnień, które zostały wprowadzone w odpowiedzi na oczekiwania naszych Klientów. Firmy z Wrocławia i okolic, zgłaszające potrzebę naprawy lub konserwacji ekspresu grupowego, mogą zamówić realizację usługi z dojazdem do Klienta. Nasz Technik pojawi się w lokalu w najszybszym możliwym terminie i dokona wstępnej oceny urządzenia. Jeżeli rodzaj usterki występującej w ekspresie będzie na to pozwalał, cały proces diagnozy i naprawy zostanie zrealizowany na miejscu od ręki. W przypadku, gdy stwierdzimy, że skuteczna naprawa możliwa jest jedynie w warunkach warsztatowych, nasz Pracownik podejmie się zabezpieczenia i transportu ekspresu do punktu naprawczego AMT Serwis.

Ekspres zastępczy na czas naprawy

Ekspres grupowy, to jedno z ważniejszych urządzeń w każdym lokalu gastronomicznym. Ciężko wyobrazić sobie kawiarnie, bar czy restaurację bez sprawnie działającego urządzenia do parzenia kawy. Zdajemy sobie sprawę, że w tym przypadku niedziałający ekspres oznacza ograniczenie usług świadczonych przez naszych Klientów. Dlatego zawsze podejmujemy próbę skutecznej naprawy urządzenia, na miejscu u Klienta. Jeżeli jednak okaże się, że usunięcie usterki wymaga interwencji w warunkach warsztatowy, wówczas oferujemy naszym Klientom użyczenie profesjonalnego ekspresu grupowego na czas trwania naprawy w AMT Serwis.

Naprawa i serwis ekspresów do kawy

Serwis Krups

Realizujemy naprawy pogwarancyjne ekspresów do kawy wszystkich wiodących producentów sprzętu. Oferujemy pełne wsparcie serwisowe zarówno dla Klientów indywidualnych jak i firm, które chciałaby skorzystać z usług naprawczych i serwisowych ekspresów biurowych.

Serwis Nivona

Masz problem z ekspresem Nivona? Postaw na doświadczony i profesjonalny serwis pogwarancyjny. W AMT Serwis zadbamy o to, żeby Twoje oczekiwania dotyczące naprawy, serwisu czy konserwacji ekspresu Nivona zostały zrealizowane w 100%.

Serwis Jura

Zastanawiasz się, gdzie naprawić ekspres do kawy Jura? Jesteś w dobry miejscu. Skorzystaj z naszych usług serwisowych i przekonaj się jak szybka i skuteczna może być naprawa pogwarancyjna ekspresu do kawy.

Serwis DeLonghi

Szybka i skuteczna naprawa pogwarancyjna ekspresu DeLonghi, jest tym czego szukasz? W AMT Serwis otrzymasz profesjonalną pomoc w przypadku awarii ekspresu oraz bogaty pakiet usług serwisowych, który pomoże zadbać o bezawaryjną pracę Twojego urządzenia do parzenia kawy.

Bezpłatna wycena
naprawy ekspresu

Nie masz pewności, że naprawa Twojego ekspresu do kawy będzie opłacalna? Chcesz poznać koszt naprawy ekspresu, zanim zdecydujesz się na serwis?

Zamów bezpłatną diagnozę ekspresu do kawy.

Bezpłatna wycena naprawy ekspresu

Kawa do biura
z dostawą

Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, która będzie zawierać:

atrakcyjną ofertę cenową na zakup kawy i herbaty, bezpłatny dowóz na terenie Wrocławia i okolic, preferencyjne warunki serwisowania Twoich ekspresów do kawy.

Bezpłatna wycena naprawy ekspresu

Usługi serwisowe

Naprawa ekspresów do kawy

Realizujemy naprawy, serwis i usługi konserwacji ekspresów do kawy wszystkich wiodących producentów sprzętu. Naszą specjalnością jest naprawa pogwarancyjna automatycznych ekspresów Krups, Nivona, Jura, DeLonghi.

Serwis ekspresów grupowych

Specjalizujemy się w naprawach i konserwacji profesjonalnych ekspresów do kawy wykorzystywanych w branży gastronomicznej. Serwis ekspresów gastronomicznych objęty jest takimi udogodnieniami jak dojazd do Klienta czy udostępnienie ekspresu zastępczego na czas trwania naprawy.

Serwis urządzeń - małe agd

Oferujemy kompleksowe usługi serwisowe, dzięki którym będziesz mógł na nowo cieszyć się pełną funkcjonalnością drobnego AGD, które uległo awarii. Realizujemy szybkie i skuteczne naprawy pogwarancyjne urządzeń bardziej i mniej znanych producentów małego AGD.