Masz problem z ekspresem do kawy ?

AMT Serwis to zespół pracowników posiadających ogromną wiedzę popartą doświadczeniem oraz licznymi szkoleniami w zakresie naprawy ekspresów do kawy. Posiadamy wszelkie potrzebne kwalifikacje by naprawiać ekspresy do kawy, nasza oferta jest atrakcyjna cenowo a czas realizacji jest o wiele krótszy niż w innych serwisach.

Nasi technicy posiadają uprawnienia do wykonywania napraw urządzeń elektrycznych i pracujących pod ciśnieniem. Dają pełną gwarancję wysokiej jakości usług. Dzięki szkoleniom w których uczestniczą ciągle podnoszą swoje kwalifikacje oraz uzupełniają wiedzę o oferowanych produktach i ich właściwościach technicznych.

AMT Serwis jest firmą dla której priorytetem działania jest pomoc klientowi. To co nas wyróżnia to przede wszystkim pełen profesjonalizm świadczonych usług, bezpłatna diagnoza ( w przypadku naprawy w naszym serwisie) oraz wstępna diagnoza na miejscu, krótkie terminy napraw, konkurencyjne ceny, gwarancja na wykonane naprawy a ponadto: szybki i prosty dojazd, ( szczegóły w zakładce kontakt ) oraz wolne miejsca parkingowe.

Naprawa ekspresu do kawy.

Jeśli Twój ekspres do kawy wymaga naprawy lub serwisu koniecznie skontaktuj się z nami telefonicznie lub skorzystaj z formularza kontaktowego na naszej stronie. Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu w naszej siedzibie mieszczącej się w centrum Wrocławia przy ul. Pułaskiego 42F. W pobliżu naszej siedziby dysponujemy bezpłatnym parkingiem dla naszych Klientów.

Diagnoza

AMT Serwis przed przystąpieniem do naprawy dokładnie i starannie sprawdza Państwa problem z ekspresem do kawy. Ponieważ AMT Serwis to zespół profesionalistów to często już na pierwszy „rzut oka” – bez rozbierania sprzętu – potrafimy rozpoznać usterkę ekspresu do kawy. Dla naszych Klientów diagnoza jest bezpłatna.

W przypadku naprawy ekspresu we własnym zakresie – poza naszym serwisem – koszt diagnozy wynosi:

20 zł z VAT – dla ekspresów kolbowych

40 zł z VAT – dla ekspresów młynkowych.

Naprawa

Przed przystąpieniem do naprawy informujemy Klienta o całkowitym koszcie naprawy i dopiero po otrzymaniu Państwa zgody nasz serwisant zabiera się do naprawy ekspresu do kawy.